B&B Hotel Warszawa ? Okęcie

B&B Hotel Warszawa - Okęcie, Partner programu rabatowego Karta Absolwenta UKSW

- 10% na wynajem pokoi od poniedziałku do czwartku.
Rabat obowiązuje wyłącznie na rezerwację jednego pokoju i nie dotyczy dodatkowych usług (śniadanie, parking).
Właściciel Karty Absolwenta UKSW ma obowiązek już przy składaniu zamówienia (zarówno składając zamówienie w hotelowej recepcji, jak też dokonując rezerwacji telefonicznej), poinformować o chęci skorzystania z rabatu. W przypadku niespełnienia tego warunku, Hotel B&B nie jest zobowiązany udzielić zniżki. Nie ma możliwości dokonania rezerwacji drogą on-line.

Rabat w wysokości 10%, o którym mowa powyżej, nie łączy się z innymi rabatami, promocjami i zniżkami oferowanymi przez B&B Hotel Warszawa - Okęcie.

B&B Hotel Warszawa ? Okęcie należy do międzynarodowej sieci obejmującej ponad 260 obiektów zlokalizowanych we Francji, Niemczech, Włoszech i Portugali, a od 2010 roku również w Polsce. Hotele B&B są atrakcyjne zlokalizowane w centrach miast, w pobliżu lotnisk lub międzynarodowych centrów konferencyjno - wystawienniczych. Gwarancja B&B polega na dopracowanej w szczególe usłudze za stosunkowo niską cenę. Uzupełnieniem komfortu i wygody jest wiele bezpłatnych udogodnień oraz opcjonalnych usług bez wysokich dopłat. Wszystkie obiekty sieci B&B Hotels oferują jednolite standardy obsługi, zachowując najwyższy poziom oferowanej usługi. Sieć B&B Hotels kojarzona jest z wygodą, dobrym samopoczuciem i funkcjonalnością w atrakcyjnej cenie. W Państwa ręce oddajemy nowy obiekt B&B Hotel Warszawa ? Okęcie dysponujący 154 pokojami rozlokowanymi na 5 kondygnacjach, zlokalizowany w dogodnym punkcie komunikacyjnym stolicy, zaledwie 2.5 km od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Państwa pamięci polecamy praktyczne oraz komfortowe pokoje wyposażone w klimatyzację, telewizję satelitarną oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Naszym gościom oferujemy śniadanie w formie bufetu, parking naziemny oraz otwarty 24h/dobę B&B Shop.

Będzie nam niezmiernie miło móc przywitać Państwa oraz Państwa gości w naszym wyjątkowym hotelu. Już dzisiaj zachęcamy Państwa do wizyty w B&B ? ?hotelu stworzonym dla CIEBIE?.

Strona naszego hotelu:
www.hotelbb.pl

Kolejność: 
8
 
Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
_._