Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera

Teatr Powszechny w Warszawie_Partner programu "Karta Absolwenta UKSW"

- bilety na spektakle teatralne w cenie 30 zł !
jedna osoba upoważniona jest do zakupu dwóch biletów po promocyjnej cenie (każdy bilet po 30 zł) na wybrane spektakle (lista promocyjnych spektakli będzie aktualizowana każdego miesiąca).

Promocyjna cena biletów na spektakle, o której mowa powyżej, nie łączy się z innymi rabatami, promocjami i zniżkami oferowanymi przez Partnera z wyjątkiem 20% zniżki w barze klubu teatralnego mózg.

Zakupu biletów można dokonać wyłącznie w kasach teatru natomiast możliwa jest rezerwacja drogą telefoniczną.

Siedziba Teatru Powszechnego znajduje się na warszawskiej Pradze, przy ul. Zamoyskiego 20.
W 2014 roku dyrektorem został Paweł Łysak, a jego zastępcą ds. programowych Paweł Sztarbowski. Zgodnie z ideą ?teatru, który się wtrąca?, chcemy być miejscem dostępnym dla każdego widza, gotowego na kulturalny ferment.
Zapraszamy na spektakle czołówki polskich reżyserów, a także warsztaty, rozmowy z twórcami, seminaria, koncerty, debaty oraz spotkania w naszej kawiarni - Stole Powszechnym.

Do Teatru można dojechać metrem, tramwajem i autobusem. Przed budynkiem Teatru znajdują się profesjonalne stojaki rowerowe, stacja wypożyczalni rowerów Veturilo i płatny parking.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

pomimo trudnego dla teatrów czasu bardzo zależy nam na utrzymaniu kontaktu z Państwem, naszymi Widzami. Zmuszeni okolicznościami, gdy nie możemy spotykać się z Państwem w Teatrze, przenieśliśmy naszą działalność do sieci.

Uruchomiliśmy własną platformę VOD, gdzie transmitujemy nasze spektakle. Zachęcamy do śledzenia repertuaru online.

Zaproszenie do Teatru Powszechnego_listopad

Kolejność: 
1
 
Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
_._