Partnerzy Karty Absolwenta UKSW

Przed dokonaniem zakupu należy pokazać sprzedawcy kartę oraz upewnić się, że w tym punkcie karta jest respektowana. Każdy Partner programu powinien udzielić rabatu  w wysokości i na zasadach opublikowanych na Portalu Absolwentów i Przyjaciół UKSW. Fakty nierespektowania karty przez punkty partnerskie prosimy zgłaszać pod adres email aip@uksw.edu.pl

Już dziś korzystaj ze zniżek:

Salon Fryzjerski Berendowicz-Kublin S.A._Partner Programu "Karta Absolwenta UKSW

- 20% na usługi fryzjerskie (strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja, modelowanie, pielęgnacja z wyjątkiem prostowania keratynowego oraz Olaplex) dla Absolwentów oraz Studentów UKSW.
Rabat obowiązuje w salonie przy ulicy Złotej 48/54 w Warszawie.

Właściciel Karty Absolwenta UKSW oraz Student UKSW posiadający legitymację studencką, obowiązany jest ? tuż przed skorzystaniem z usługi fryzjerskiej ? do poinformowania przedstawiciela Partnera, iż jest posiadaczem Karty Absolwenta UKSW/legitymacji studenckiej UKSW i wyraża chęć skorzystania z przysługującego mu rabatu (20%).

Rabat w wysokości 20% nie łączy się z innymi rabatami, promocjami i zniżkami oferowanymi przez Partnera.

Luksusowa strefa relaksu

Profesjonalizm usług i ekskluzywne wnętrza skuszą wszystkich zwolenników estetycznych doznań! Salon Fryzjerski B&K Złota 48 to wyjątkowa przestrzeń zaaranżowana w trosce o najwyższą jakość usług fryzjerskich. Wyrafinowane wnętrza, nowoczesny design, atmosfera komfortu i pielęgnacyjna moc rytuałów sprawią, że poczujesz się zrelaksowana i zadbana.

Dbamy o wizerunek gwiazd!

O piękno i zdrowie Twoich włosów zadba profesjonalny zespół stylistów, którzy tworzą wyjątkowe stylizacje gwiazd podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, największej imprezy modowej w Polsce ? Fashion Week Poland czy elitarnego konkursu modowego Elite Model Look Poland.

Złota pielęgnacja dla Twoich włosów

Pragniemy podarować Ci chwilę relaksu i komfortu w wyjątkowej atmosferze w postaci pielęgnacji Schwarzkopf Professional lub rytuał pielęgnującego Kerastase stworzonego na ?miarę? dla Twoich włosów. Linia profesjonalnych kosmetyków Schwarzkopf Professional oraz Kerastese to luksusowa moc, która sprawi, że Twoje włosy będą lśniły.

Aktualne promocje i nowości znajdziesz na stronie: www.zlota48.berendowicz-kublin.pl
Dołącz do fanów salonu na Złotej 48: https://www.facebook.com/BKWa

Rozwiń →
Teatr Powszechny w Warszawie_Partner programu "Karta Absolwenta UKSW"

- bilety na spektakle teatralne w cenie 30 zł !
jedna osoba upoważniona jest do zakupu dwóch biletów po promocyjnej cenie (każdy bilet po 30 zł) na wybrane spektakle (lista promocyjnych spektakli będzie aktualizowana każdego miesiąca).

Promocyjna cena biletów na spektakle, o której mowa powyżej, nie łączy się z innymi rabatami, promocjami i zniżkami oferowanymi przez Partnera z wyjątkiem 20% zniżki w barze klubu teatralnego mózg.

Zakupu biletów można dokonać wyłącznie w kasach teatru natomiast możliwa jest rezerwacja drogą telefoniczną.

Siedziba Teatru Powszechnego znajduje się na warszawskiej Pradze, przy ul. Zamoyskiego 20.
W 2014 roku dyrektorem został Paweł Łysak, a jego zastępcą ds. programowych Paweł Sztarbowski. Zgodnie z ideą ?teatru, który się wtrąca?, chcemy być miejscem dostępnym dla każdego widza, gotowego na kulturalny ferment.
Zapraszamy na spektakle czołówki polskich reżyserów, a także warsztaty, rozmowy z twórcami, seminaria, koncerty, debaty oraz spotkania w naszej kawiarni - Stole Powszechnym.

Do Teatru można dojechać metrem, tramwajem i autobusem. Przed budynkiem Teatru znajdują się profesjonalne stojaki rowerowe, stacja wypożyczalni rowerów Veturilo i płatny parking.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

pomimo trudnego dla teatrów czasu bardzo zależy nam na utrzymaniu kontaktu z Państwem, naszymi Widzami. Zmuszeni okolicznościami, gdy nie możemy spotykać się z Państwem w Teatrze, przenieśliśmy naszą działalność do sieci.

Uruchomiliśmy własną platformę VOD, gdzie transmitujemy nasze spektakle. Zachęcamy do śledzenia repertuaru online.

Zaproszenie do Teatru Powszechnego_listopad

Rozwiń →

- 10% na wszystkie produkty z wyłączeniem alkoholi.

Herbaciarnia i kawiarnia "Same Fusy" oraz restauracja "Na prowincji"
ul. Nowomiejska 10

tel. (22) 635 90 14
www.samefusy.pl

Rozwiń →
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta - Partner Programu "Karta Absolwenta UKSW"

- 25% na bilard i kręgle.
- raz na kwartał, wśród posiadaczy Karty Absolwenta UKSW będą losowane vouchery na godzinną grę w kręgle i bilardRabat 25% obowiązuje od poniedziałku do środy oraz nie obejmuje akcji promocyjnych.

Jesteśmy jednym z największych centrów rozrywki w Polsce. Zapewniamy warunki niezbędne do organizacji każdego eventu.

Na blisko 6500 m2 powierzchni znajdują się:
- dwie nowoczesne sale konferencyjne,
- parkiet,
- dwie kameralne sale VIP,
- antresola,
- bowling i bilard,
- restauracja,
- ogródek zewnętrzny z placem zabaw,
- plac zabaw z trzema strefami dla dzieci,
- 3 bary,
- bezpłatny parking na teranie nieruchomości - 450 miejsc postojowych.

Wszystkie sale są klimatyzowane oraz wyposażone w urządzenia audio-wizualne. Oferujemy pełny zakres usług cateringowych, a nasz zespół pomoże skomponować menu idealnie dopasowane do potrzeb Gości. Jesteśmy w stanie zorganizować event do  3000 osób.  W naszym portfolio są imprezy integracyjne, konferencje, szkolenia, warsztaty, koncerty  czy prezentacje produktów.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82b, 03-301 Warszawa
www.hulakula.com.pl

Rozwiń →

- RENEGOCJACJA UMOWY
Promocja na pizzę została wstrzymana do czasu podpisania nowych warunków umowy.
 

Pizza Gusto Dominium jest jedną z największych sieci gastronomicznych w Polsce i jednocześnie jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm tego typu w Europie Środkowej. W ciągu 19 lat działalności otworzyła ponad 60 własnych restauracji na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju (Rumunia i Litwa). Od samego początku oferuje swym Klientom ręcznie wyrabianą pizzę według najlepszej, oryginalnej włoskiej receptury. Obecnie naszym Klientom oprócz kilkudziesięciu rodzajów pizzy możemy zaproponować również wiele innych dań, m.in. pasty, sałatki, kanapki.

 

Rozwiń →

-10% na wszystkie pozycje w księgarni internetowej www.ksiegarnia.beck.pl (z wyłączeniem akcji promocyjnych). Posiadacz karty chcący skorzystać ze zniżki musi wpisać specjalny kod identyfikujący, który można uzyskać drogą e-mailową (pisząc wiadomość na aip@uksw.edu.pl, w której należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer "Karty Absolwenta UKSW").

Co należy zrobić aby wpisać kod?

- załóż konto na stronie internetowej Wydawnictwa
- po dokonaniu rejestracji pojawi się ścieżka: księgarnia>>moje konto>>rejestracja w serwisie
- kliknij w moje konto>>rejestracja w serwisie a następnie w zakładkę ?kody rabatowe?
- wpisz kod identyfikujący w okno, które pojawi się na Twoim ekranie i zaloguj się w serwisie (wpisanie kodu jest czynnością jednorazową i spowoduje automatyczne naliczanie 10% rabatu do cen poszczególnych pozycji na stronie Wydawnictwa).

 

Rozwiń →
Restauracja Gniazdo Smaku - Partner programu "Karta Absolwenta UKSW"

- 10% na całe menu oprócz napojów alkoholowych zarówno w lokalu jak też w dostawie (minimalna wartość zamówienia w dostawie to 20 PLN).
Rabat w wysokości 10%, o którym mowa powyżej, nie łączy się z innymi rabatami, promocjami i zniżkami.

Pragniemy zaspokoić apetyt naszych klientów polskimi potrawami tradycyjnymi oraz ukoić bardziej wymagające podniebienia kuchnią włoską.
W kuchni włoskiej zdecydowanie winszują warzywa i przyprawy: oregano, bazylia, pieprz, estragon i tymianek a także duża ilość parmezanu. Ponadto, w naszych daniach dużą rolę odgrywa: oliwa, pomidorowy, cebula, czosnek, a także oliwki no i oczywiście makaron najwyższej jakości.

Oferujemy wyjątkową pizzę na bardzo cienkim cieście drożdżowym sporządzonym według unikatowej receptury, które wychodząc prosto z pieca jest chrupkie jak żadne inne.

Pragniemy, by każda wizyta bądź zamówienie telefoniczne w naszej restauracji miało niepowtarzalny smak i aby gość czuł się usatysfakcjonowany naszą kompetencją.

Restauracja Gniazdo Smaku
ul. Samogłoska 15, Warszawa
tel.: 507-686-417
tel.: zapytanie@gniazdo-smaku.pl
www.gniazdo-smaku.pl

Rozwiń →

-10% rabatu od ceny detalicznej na wszystkie produkty księgarni stacjonarnej (ul. Krakowskie Przedmieście 7 w Warszawie) oraz internetowej www.prus24.pl (po zalogowaniu  w nazwie firmy należy wpisać UKSW i rabat automatycznie sam się naliczy).

Zniżka nie łączy się z innymi rabatami i promocjami oferowanymi przez Partnera.

Główna Księgarnia Naukowa im. Bolesława Prusa powstała w 1952 roku. Znajduje się na Krakowskim Przedmieściu w kamienicy Grodzickiego, w której Bolesław Prus umieścił sklep Stanisława Wokulskiego, głównego bohatera "Lalki". W ścianę kamienicy wmontowana została tablica pamiątkowa z tą informacją. Na drugim piętrze znajdować się miało również mieszkanie Ignacego Rzeckiego. Od momentu powstania księgarnia prowadzi działalność nieprzerwanie, a od maja 2002 roku również jako księgarnia internetowa www.prus24.pl

Rozwiń →

15% rabat na zakup biletów na spektakle teatralne.
Wyłączone z oferty są spektakle zamknięte, premierowe oraz zastrzeżone przez producentów zewnętrznych.

Zakupu biletów można dokonać wyłącznie w kasach teatru natomiast rezerwacja możliwa jest zarówno drogą elektroniczną jak również telefoniczną. 

Teatr Capitol powstał w 2008 roku, dzięki pasji i odwadze jego założycieli Anny Gornostaj i Stanisława Mączyńskiego. To jest dzieło naszego życia! - jak sami przyznają. Teatr funkcjonuje bez żadnej dotacji, jest to absolutnie prywatne przedsięwzięcie.

Teatr mieści się w samym centrum Warszawy, nieopodal placu Bankowego. Już od samego wejścia wnętrze zaskakuje niepowtarzalnym wystrojem i kolorystyką foyer (obicia krzeseł wykonano z kostiumów) - projekt Doroty Banasik. Teatr Capitol jest miejscem unikalnym; połączenie pod jednym dachem przestrzeni klubowej i teatralnej to pomysł nowatorski, który sprawia, że w Capitolu można spędzić długi i wyjątkowy wieczór.

Teatr Capitol
ul. Marszałkowksa 115
00-102 Warszawa
www.teatrcapitol.pl

KASA TEATRU (czynna codziennie w godz. 10.00-19.00 lub do rozpoczęcia spektaklu):
tel. 022 620 21 42
e-mail: bilety@teatrcapitol.pl

KASA SCENY MNIEJSZEJ (czynna na godzinę przed spektaklem):
kom. 604-433-736
e-mail: teatr@teatrcapitol.pl

BIURO ORGANIZACJI WIDOWNI - REZERWACJE (czynne od pon. do pt., w godz. 9.00-17.00):
tel. 022 890 70 55
fax. 022 379 72 97
e-mail: rezerwacje@teatrcapitol.pl

Rozwiń →

 - 20% rabat na wszystkie grupowe kursy językowe, 
 - 10% rabat na kursy indywidualne.
Rabaty obejmują: Język angielski, rosyjski, fiński oraz Język polski (dla obcokrajowców). Standardowa cena kursu to 990 zł. Zatem Ty oszczędzasz 198 zł.

Rabat w wysokości 20% na kursy grupowe oraz rabat w wysokości 10% na kursy indywidualne obejmuje następujące rodzaje kursów:
- dla dorosłych,
- dla młodzieży oraz dzieci,
- dla firm (w przypadku kiedy właścicielem firmy jest absolwent - rabat przysługuje wszystkim
  pracownikom firmy),
- kursy egzaminacyjne i maturalne,
- kursy wakacyjne.

Rabat w wysokości 20% (najwyższy jaki uzyskasz w Centrum Językowym Together) oraz rabat w wysokości 10%, o którym mowa powyżej nie łączy się z innymi rabatami oraz promocjami.
 

Dlaczego warto wybrać Centrum Językowe Together?

- 56 godzin lekcyjnych (14,14 zł za jedną godzinę lekcyjną ? NAJTANIEJ NA RYNKU!),
- zajęcia od 7.00 do 22.00 (możliwość dopasowania terminu także na soboty),
- małe grupy: maksymalnie 5 osób,
- możliwość udziału w bezpłatnych imprezach okolicznościowych oraz warsztatach rozwojowych,
- dla Pań, możliwość zapisania się do KLUBU KOBIET,
- atrakcyjne OKOLICZNOŚĆIOWE zniżki dla najbliższej rodziny i przyjaciół plus niespodzianki za
polecenie Centrum, 
- metoda komunikatywna (ucz się języka poprzez praktyczne jego wykorzystanie. W Centrum Językowym
Together nie będziesz wkuwał gramatyki na pamięć! Prowadzone są ciekawe moduły obejmujące
także kulturę, literaturę, prasę. 100% przełamania bariery mówienia!),
- zajęcia specjalne (wycieczki, konwersacje przy piwie).

Zapraszamy Cię do kontaktu z Centrum Językowym Together już dzisiaj!

Wybierz się do Centrum, zrób test i traf do najlepszej dla siebie grupy!

Centrum Językowe Together 
ul. Jagiellońska 3 lok. 16 (jeden przystanek tramwajowy od Starego Miasta!)
03-721 Warszawa
tel. +48 22 111 50 64
tel. kom. +48 505 414 887; 883-936-282,
e-mail: biuro@together-school.pl

Rozwiń →
Motylarnia. Ośrodek Rozwoju Osobistego i Zawodowego Dla Kobiet

- 10% na poradnictwo i konsultacje (również w wersji on-line), na warsztaty oraz inne formy pracy grupowej, na superwizje w wersji on-line,

- 20,00 PLN zniżki na każdą sesję coachingu (również w wersji on-line) oraz na każdą sesję psychoterapii.

Rabaty, o których mowa powyżej, łączą się z innymi rabatami, promocjami i zniżkami oferowanymi przez Partnera.

Motylarnia to ośrodek wspierający kobiety w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Łączy doświadczenie z wiedzą dotyczącą rozwoju kobiety, jej potrzeb i problemów. Pomaga kobietom wprowadzić upragnione przez nie zmiany w swoim życiu. Oferujemy psychoterapię indywidualną, coaching osobisty,  zawodowy i finansowy, mentoring biznesowy, sesje motywacyjne i kreatywności oraz warsztaty doświadczeń własnych.
Dla Specjalistek pracujących z drugim człowiekiem posiadamy w ofercie: psychoterapię własną, superwizje, coaching zawodowy, warsztaty i szkolenia oraz inne formy rozwoju osobistego. W Motylarni można także skorzystać z pomocy: dietetyczki, prawniczki, stylistki zapachowej. Zapraszamy Panie na pierwszą bezpłatną konsultację wstępną, która pozwoli określić zakres problemu oraz możliwe drogi rozwiązania przez specjalistki Motylarni, bądź pozwoli wskazać inne miejsca, które pomogą w rozwiązaniu sprawy, z którą przychodzi Klientka. Niektóre formy pomocy dostępne są w formie online (np. coaching, superwizje, porady prawne in.).

Zapraszamy na naszą stronę www.motylarnia.edu.pl oraz na profil na facebooku www.facebook.com/pages/Motylarnia-O%C5%9Brodek-Rozwoju-Osobistego-i-Zawo...

Rozwiń →

(ul. Bartoszewicza 11 w Warszawie - blisko pomnika Kopernika
i Teatru Polskiego)

- 10% .dla posiadacza karty, - 5% dla osoby towarzyszącej
Największa Yerbaciarnia w Warszawie. Najlepsze gatunki Yerba Mate, akcesoria, catering brazylijski, organizacja wydarzeń kulturalnych, biznesowych i spotkań kreatywnych.

Rozwiń →

- 10% na wszystkie usługi agroturystyczne -  min. organizację imprez oraz rajdów turystycznych, zajęć dydaktycznych dla dzieci, przyjęć urodzinowych, wakacyjnych kursów nauki języka angielskiego oraz innych usług mieszczących się w działalności Zagrody. Zalesie 277; 37-126 Medynia Głogowska.


ZAGRODA ZALESIE
Wśród lasów, stawów i strumieni romantycznie położona tradycyjna Zagroda Podkarpacka z dobrym chłopskim jadłem, nieskażoną przyrodą, pełną folkloru i zwierząt.
Przy zagrodzie jest stadnina około 50 koni, gdzie można do woli jeździć konno w siodle, brykami i saniami. U nas może jeździć każdy od zaawansowanego jeźdźca do adepta, od dorosłego do dziecka, wszyscy pod okiem trenera i instruktorów.
Turystyczne przejażdżki po pięknej okolicy, zarówno dla zaawansowanych , początkujących i  rodzin z dziećmi.
Dla wytrwałych jeźdźców organizujemy rajdy turystyczne, nie tylko po Podkarpaciu, ale również w całej Polsce od gór po morze. Nasze trasy konne wiodą także po Ukrainie, Białorusi, Litwie,Łotwie, Estonii, Rosji.

 

Rozwiń →

- 5% na usługi  (budowa oraz aktualizowanie stron internetowych, pozycjonowanie, usługi fotograficzne, projektowanie bannerów i plakatów, zakładanie kont społecznościowych).

Młoda firma na rynku IT zajmująca się głównie przygotowaniem witryn internetowych. Projekty w Create 24 przygotowywane są od podstaw, z uwzględnieniem uwag i życzeń klientów. Firma pomaga w wyborze domen oraz serwera, a także poprawia witryny w celu usprawnienia ich atrakcyjności oraz poprawienia ich funkcjonowania.

Create 24 oferuje:
- projektowanie stron www
- aktualizowanie witryn internetowych
- przygotowanie elementów stron (bannery, dodatkowe menu, poprawianie błędnie działających
  elementów)
- integracje stron ze społecznościami (Facebook, Twitter)
- pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

Firma świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw.
Zapraszamy do skorzystania z  usług Create 24.

Rozwiń →
B&B Hotel Warszawa - Okęcie, Partner programu rabatowego Karta Absolwenta UKSW

- 10% na wynajem pokoi od poniedziałku do czwartku.
Rabat obowiązuje wyłącznie na rezerwację jednego pokoju i nie dotyczy dodatkowych usług (śniadanie, parking).
Właściciel Karty Absolwenta UKSW ma obowiązek już przy składaniu zamówienia (zarówno składając zamówienie w hotelowej recepcji, jak też dokonując rezerwacji telefonicznej), poinformować o chęci skorzystania z rabatu. W przypadku niespełnienia tego warunku, Hotel B&B nie jest zobowiązany udzielić zniżki. Nie ma możliwości dokonania rezerwacji drogą on-line.

Rabat w wysokości 10%, o którym mowa powyżej, nie łączy się z innymi rabatami, promocjami i zniżkami oferowanymi przez B&B Hotel Warszawa - Okęcie.

B&B Hotel Warszawa ? Okęcie należy do międzynarodowej sieci obejmującej ponad 260 obiektów zlokalizowanych we Francji, Niemczech, Włoszech i Portugali, a od 2010 roku również w Polsce. Hotele B&B są atrakcyjne zlokalizowane w centrach miast, w pobliżu lotnisk lub międzynarodowych centrów konferencyjno - wystawienniczych. Gwarancja B&B polega na dopracowanej w szczególe usłudze za stosunkowo niską cenę. Uzupełnieniem komfortu i wygody jest wiele bezpłatnych udogodnień oraz opcjonalnych usług bez wysokich dopłat. Wszystkie obiekty sieci B&B Hotels oferują jednolite standardy obsługi, zachowując najwyższy poziom oferowanej usługi. Sieć B&B Hotels kojarzona jest z wygodą, dobrym samopoczuciem i funkcjonalnością w atrakcyjnej cenie. W Państwa ręce oddajemy nowy obiekt B&B Hotel Warszawa ? Okęcie dysponujący 154 pokojami rozlokowanymi na 5 kondygnacjach, zlokalizowany w dogodnym punkcie komunikacyjnym stolicy, zaledwie 2.5 km od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Państwa pamięci polecamy praktyczne oraz komfortowe pokoje wyposażone w klimatyzację, telewizję satelitarną oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Naszym gościom oferujemy śniadanie w formie bufetu, parking naziemny oraz otwarty 24h/dobę B&B Shop.

Będzie nam niezmiernie miło móc przywitać Państwa oraz Państwa gości w naszym wyjątkowym hotelu. Już dzisiaj zachęcamy Państwa do wizyty w B&B ? ?hotelu stworzonym dla CIEBIE?.

Strona naszego hotelu:
www.hotelbb.pl

Rozwiń →

- 10% na towary (militaria i ASG) oraz usługi firmy (np. organizacja gier terenowych)(W. Rychtera 1/12, 03-984 Warszawa)

Rozwiń →
 
Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
_._